KYE Kalıp Techenology Limited

Ana sayfa

KYE Mould Techenology Limited

Ben sohbet şimdi
Her şeyden önce, en son davul parçaları grubundan ilk ürün grubunu bir araya getirdikten sonra, bu son parça partisiyle zamanınız, çabanız ve detaylara gösterdiğiniz özen için çok teşekkür etmeliyim.

—— Bryan

KYE ile çalışmak benim en iyi seçimim, bize uygun fiyat, etkili iletişim ve iyi teslim süresi ile güzel bir kalıp sağlıyorlar.

—— Paul

KYE Mould Techenology Limited

KYE Mould Techenology Limited
KYE Mould Techenology Limited
KYE Mould Techenology Limited
KYE Mould Techenology Limited
KYE Mould Techenology Limited
1 2 3 4 5
kalıp atölyesi CNC işleme merkezi Enjeksiyon döküm atölyesi üretim ve montaj
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : KYE
No. Çalışanları : 50~80
Yıllık satış : 2 Million-3 Million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
KYE Mold Technology Limited, Çin'in Dongguan kenti olan tanınmış sanayi kasabası Chang`An'da, rahat ulaşım ve gelişen ekonomiyle 2009 yılında kurulmuştur.Müşteriye ürün tasarımı, kalıp imalatı ve ikinci işleme (sprey boyama, baskı, krom, gravür ve montaj) dahil olmak üzere tek elden hizmet sunuyoruz.
 
KYE, 11 yıllık deneyime sahip yenilikçi ve dinamik bir ekiptir.Bu ekip, öngörülen son teslim tarihlerinde profesyonel uzmanlık, esneklik ve doğruluk sunan hizmetinizdedir.Otomotiv, Elektronik, Medikal, Hassas ürün, ev aletleri, aşırı kalıplama sektörlerini kapsayan hizmetimiz , Kalıp döküm kalıp tasarımı ve Kauçuk ürün vb. Küçük, orta ve büyük boyutlarda değişir.
 
KYE, ABD, Almanya, İngiltere, İtalya, Avustralya, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Kuzey Afrika'yı kapsayan büyük uluslararası pazarın kazanılmasının bir sonucu olarak, şirketimizin yürüttüğü teorimiz olarak her zaman mükemmel kaliteyi, en iyi hizmeti ve müşteriyi ilk sıraya koymaktadır.
 
 
Kalite Güvencesi, KYE Kalıpları için başarının anahtarıdır, yüksek kaliteli / hatasız ürünler, KYE'nin memnun müşteriler listemizden tekrar iş yapmaktan hoşlanmasının nedenidir.Müşterilerimize yalnızca nitelikli ürünlerin gönderilmesini sağlamak için gelen malzemeden son incelemeye kadar tüm parçaları ve süreçleri kontrol etmek için yüksek hassasiyetli ölçüm araçları ve gelişmiş video cihazları kullanıyoruz..
 
Kalite kontrol laboratuvarımız optik Koordinat Ölçüm Makinesi (CMM), projektör, Vickers / Rockwell sertlik test cihazı, tuz püskürtme test cihazı vb. İle donatılmıştır. Ayrıca olası kalite problemlerini analiz etmek, çözmek ve önlemek için proses sırasında istatistik yöntemini ve endüstri mühendisliği kontrol teknolojisini kullanarak sıkı kalite kontrol sürecine ve ilgili inceleme ve test standartlarına sahibiz.
 

 

  

İletişim bilgileri
KYE Mould Techenology Limited

İlgili kişi: Mr. jeff

Tel: 0086 139 2681 9972

Faks: 86-769-8162-3892

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin