KYE Kalıp Techenology Limited

Ana sayfa

KYE Mould Techenology Limited Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Her şeyden önce, en son davul parçaları grubundan ilk ürün grubunu bir araya getirdikten sonra, bu son parça partisiyle zamanınız, çabanız ve detaylara gösterdiğiniz özen için çok teşekkür etmeliyim.

—— Bryan

KYE ile çalışmak benim en iyi seçimim, bize uygun fiyat, etkili iletişim ve iyi teslim süresi ile güzel bir kalıp sağlıyorlar.

—— Paul

1 2 3 4 5 6 7
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited
sondaj makinesi
parlatma bölümü
kalıp atölyesi 2
sondaj makinesi
Takım Atölyesi
Kalıp atölyesi 1
EDM makinesi

sondaj makinesi

parlatma bölümü

kalıp atölyesi 2

sondaj makinesi

Takım Atölyesi

Kalıp atölyesi 1

EDM makinesi

1 2 3 4 5
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited

1 2 3 4 5
KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited KYE Mould Techenology Limited

 • Üretim hattı

  Tek noktadan servis


  Biz bir yenilikçi ve dinamik ekip, tüm projeyi yönetme kapasitesine sahip olan sprey boyama, baskı, krom, gravür, montaj, paketleme vb. dahil olmak üzere tasarım, kalıp imalatı ve ikinci işleme ve sevkiyat sorunu.Sadece plastik kalıp imalatıyla uğraşmıyoruz, aynı zamanda kalıp döküm kalıbı ve kalıplama da yapıyoruz. parça işleme,.

   

  Gelişmiş tesisler ve yetenekli kadrolar

   

  Kaliteyi sağlamak ve müşterinin ihtiyacını karşılamak için, çoğu Japonya, Almanya ve Tayvan'dan ithal edilen çeşitli gelişmiş tesislere sahibiz.

  Pazar taleplerine her zaman hızlı yanıt verebilen hassas satış ekibimiz var ve zamanla dalgalanmalar.Satış ekibimiz sadece pazara yönelik hizmet anlayışına sahip değil,t ayrıca düzenli olarak teknik bilgi ile yetiştirilmektedir.Bu şekilde satış ekibi,tüm proje ve müşteriler için en etkili süreci sunar.

  Tüm personelimizin istikrarlı ve iyi eğitimli olmasını sağlamak için, özellikle mühendisler ve teknisyenler için personel eğitimine çok şey ayırıyoruz.Bu nedenle, hepsi güncellenmiş makinelerin çalıştırılmasında her zaman uzmandır ve zamandan ve maliyetten nasıl tasarruf edileceğini bilir.

   

  Etkili organizasyon

   

  KYE, ABD, Almanya, İngiltere, İtalya, Avustralya, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Kuzey Afrika'yı kapsayan büyük uluslararası pazarın kazanılmasının bir sonucu olarak, şirketimizin yürüttüğü teorimiz olarak her zaman mükemmel kaliteyi, en iyi hizmeti ve müşteriyi ilk sıraya koymaktadır. Biz Sahip olmak ileri tespit etme ekipman ve ilmi yönetim tüm fabrika için etkin organizasyon sağlayan yönetim, üretim ve kalite kontrol sistemi.

   

   

                 KYE Mould Techenology Limited fabrika üretim hattı 0

   

   

 • OEM / ODM

  KYE ekibi her zaman müşteri ve pazarın talepleri ile büyümeye devam etmektedir.Sadece teknolojimizi, tesisimizi yükseltmekle kalmıyor, aynı zamanda düzenli eğitimle ekibimizi de geliştiriyoruz.Bu arada, üretim hattının ve atölyenin donatılması da kapasitemizi geliştirmeye yardımcı oluyor.

   

  Yetenekli kadromuz, müşterinin yüksek kalite ihtiyacını karşılamak için istikrarlı teknikle gelişmiş q ekipmanlarla çalışır.Müşterinin sadece OEM 3D çizimiyle tasarımla ilgilenmesine yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda gerçek numuneyi parçayı 3D'ye ulaştırmak ve müşterinin ihtiyacına göre daha fazla tasarımı geliştirmek için tarama kapasitesine sahibiz.Bu nedenle, müşterinin fikrini yakalamak ve tek noktadan çözümle imalat ve kalıplama için tasarımı gerçekleştirmek için profesyonel ekibimiz var.

   

  Tecrübeli mühendisimiz ve QC mühendisimiz, teknoloji bölümünü yapmak ve üretimdeki sorunları çözmek için üretim hattındaki işçilerle birlikte çalışır.Üretimde ISO9001: 2000 kalite kontrol sistemini uyguluyoruz.Kalite dır-dir hayat dır-dir Biz devam etmek geliştirmek ürün kalite, itici güç için takipnın-nin mükemmel kalite, her KYE insanlar bilir kaliteye ve müşteriye karşı sorumludur.

   

  Müşterilerimize her zaman iyi kalite, teslim süresi ve etkili yanıt ile kalıp ve ürün sunmaktan gurur duyuyoruz. KYE, müşterilerimize hizmet vermeyi akılda tutmaya devam edecektir.Şirket ısrar ediyor kalite dır-dir hayat, yenilik dır-dir güç, itibar ... gelecek!

   


   

   

   

 • Ar-Ge

  KYE, ürün tasarımı için tam tasarım deneyimi ve becerisine sahip profesyonel bir mühendis ekibine sahiptir.Ttasarladığı ürünler müşterilerimizden büyük beğeni topladı. THizmet, Ürün tasarımı, kalıp akışı analizi ve prototiplemeyi içerir.

  1.Ürün tasarımı
  a.Tersine mühendislik, 3D sayısallaştırma ve lazer tarama teknolojisini kullanarak numunelere veya prototiplere dayalı yeni ürünler geliştirebiliriz.
  b.Fonksiyon. Boyut vb. Gibi basit taslak ve kısa açıklamaya göre yeni ürünler geliştirebiliriz. Müşterilerimize talep üzerine 3 boyutlu model ve 2 boyutlu sunuyoruz.
  c.Müşterinin tasarım grubuna katılabiliriz.örneğin: maliyetten tasarruf etmek için ekonomik planı zirveye çıkarın. undercut.sharp açısı, işlem zorluğu vb. gibi ürün için mevcut tasarım sorunlarını belirtin.

  KYE Mould Techenology Limited fabrika üretim hattı 0

  2.Kalıp akış analizi
  Bu çok önemli bir süreçtir, çünkü özellikle büyük ürünlerde hava tuzağı, işaret ve kaynak hattı gibi olası bazı sorunları önlemek için ürün olasılığını önceden anlamamız gerekiyor, bu nedenle gelişmiş kalıp akışı analiz yazılımını sunuyoruz. ve plastik parçaları ve kalıp tasarımını teşvik etmek, analiz etmek, optimize etmek ve doğrulamak için profesyonel mühendisler. maliyetten tasarruf etmek, kaliteyi kontrol etmek ve teslimat süresini garanti etmek için potansiyel sorunları etkili bir şekilde önleyin.

  KYE Mould Techenology Limited fabrika üretim hattı 1

   

  3.prototype verme

  Bazı projeler için Prototip kaçınılmaz bir süreçtir. Mühendisin ürün işlevini kontrol etmesine yardımcı olabilir ve ayrıca kalıp denemesinden sonra bulunması gereken bazı sorunları önleyebilir.İhtiyacı karşılamak için, gelişmiş prototip ekipmanı satın aldık ve prototipi CNC veya lazer makinesi ile yapacak yüksek vasıflı personeli yetiştirdik.Sonuç olarak, müşterilere çok hızlı bir şekilde onay için yüksek kaliteli prototip sağlamamıza yardımcı olabilir.

  4.Injection

  Enjeksiyonu 80 tondan 1600 tona kadar işlemekte sorun yoktur:

  Horinzonal enjeksiyon makinesi

  dikey enjeksiyon makinesi

  Çift renkli döner makine

  hava ve robot destekli enjeksiyon makinesi ile

  5 saniye –İşleme

  Sprey boyama

  Tampon baskı ve serigrafi baskı

  gravür

  birleştirme

   

İletişim bilgileri
KYE Mould Techenology Limited

İlgili kişi: Mr. jeff

Tel: 0086 139 2681 9972

Faks: 86-769-8162-3892

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin